Andersun Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в ''Андерсън'', това не е обикновенно училище. Тук учат вампири, върколаци и мутанти. Приятно прекарване във форума
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Стаята на преподавателя

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Виктория Андерсън
Директор
Виктория Андерсън


Брой мнения : 137
Join date : 18.08.2010
Age : 27

Стаята на преподавателя  Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на преподавателя    Стаята на преподавателя  I_icon_minitimeЧет Авг 19, 2010 11:44 pm

Стаята на преподавателя  71(p)
Стаята на Проф. Джонсън беше много красива. Имаше две красиви червени канапета, стени с цвят на праскова, таван със същият цвят като стените, а подът бе с прасковени плочки. Върху прозорците бяха спуснати, невероятни пердета.
В тази стая идваха учениците когато имаха въпроси към учителката по митология.
Тя ги посрещаше с щастие. Невероятно бе как обича всеки един от учениците, независимо какъв вид бе.
Върнете се в началото Go down
http://secret-worldofvamp.omgforum.net
Ева Джонсън

Ева Джонсън


Брой мнения : 15
Join date : 19.08.2010

Стаята на преподавателя  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на преподавателя    Стаята на преподавателя  I_icon_minitimeСря Авг 25, 2010 1:26 am

Когато влязох в кабинета си за първи път, останх очарована.
Всичко беше идеално, както винаги съм си мечтала. Подът бе от плочки с цвят на праскова.
Имаше камина, която също бе с цвят на праскова. Близо до камината имаше и две канапета с цвят на червено вино. Пред тях имаше една дървена масичка, върху която стоеше бонбониера. - Бонбониера ли, защо?- очудих се. Та аз бях вампир,та мояда единствена храна е кръвта. Видях една картичка към бонбониерата на която пишеше следното:
За да не се чудите, тази бонбониера е оставена, за да черпите децата които идват, имам предвид върколаците и мутантите. Заредили сме ви и с бутилки с кръв които се намират зад камината. Те са за вас и за вампирите, които ще ви посещават.
Надявам се стаята да ви е харесала
от Виктория Андерсън- директор на академия Андерсън.

Лол, директорката била много мила, казах си аз и седнах на едното канапе
Върнете се в началото Go down
Виктория Андерсън
Директор
Виктория Андерсън


Брой мнения : 137
Join date : 18.08.2010
Age : 27

Стаята на преподавателя  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на преподавателя    Стаята на преподавателя  I_icon_minitimeСря Авг 25, 2010 1:22 pm

Троп- троп, това бе звукът който се чу когато, почуках на вратата на Евелийн Джонсън.
- Заповядайте- чу се от стаята. Аз влязох вътре и видях свежата обстановка. Харесваше ми кабинетът и.
- Здравей- казах и на лицето ми се изписа усмивка.
- Здравей- отвърна вампирката срещу мен.
- Сигурно, вече знаеш, аз съм заместник директорката- обявих.
- Да известно ми е - каза Джонсън разтревожено.
- Е исках само да пожелая късмет, ще ти е нужен, ако наистина мислиш да останеш. Надявам се да останеш.- казах аз на Евелин.
- И аз- съобщи тя и се засмя.
- Е добре това е всичко, аз ще тръгвам.- казах и излезнах плавно от стаята.

* Знам, че поста ми е предимно диалог, но не ми хрумна нищо друго. Извинявам се предварителни на всички.
Върнете се в началото Go down
http://secret-worldofvamp.omgforum.net
Sponsored content





Стаята на преподавателя  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на преподавателя    Стаята на преподавателя  I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на преподавателя
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кабинета на преподавателя.
» Стаята на крясъците
» Стаята на Елена Ан Деруло

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Andersun Academy :: училище "Андерсън" :: Сградата на училището :: Първи етаж :: Митология-
Идете на: