Andersun Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в ''Андерсън'', това не е обикновенно училище. Тук учат вампири, върколаци и мутанти. Приятно прекарване във форума
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Есенната градина

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Виктория Андерсън
Директор
Виктория Андерсън


Брой мнения : 137
Join date : 18.08.2010
Age : 27

Есенната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Есенната градина   Есенната градина I_icon_minitimeСъб Авг 21, 2010 5:05 pm

Есенната градина Dpp_0003
Есенната градина бе една от най-прекрасните гледки за човек ( вампир,мутант,върколак)
Тя представляваше малка полянка и посредата на полянката малко езерце обградено с големи камъни.
Над езерото се извисяваше едно хубаво многоцветно дърво.
Върнете се в началото Go down
http://secret-worldofvamp.omgforum.net
Елена Деруло

Елена Деруло


Брой мнения : 28
Join date : 28.08.2010

Есенната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Есенната градина   Есенната градина I_icon_minitimeПон Сеп 20, 2010 6:39 am

Все още нямахме часове. По цял ден (или нощ, зависи от къде го погледнеш) нямаше какво да се прави и аз излязох да се разходя навън. Отидох в есенната градина. Въздуха беше чист. Наоколо нямаше други създания. Беше тихо. Чуваше се лекото шумолене на клоните и реката. Беше сутрин. Слънцето още не беше изгряло и аз се възползвах. Още не познавах никой в Андерсън, но съм сигурна че скоро ще се запозная с някой.
Върнете се в началото Go down
Виктория Андерсън
Директор
Виктория Андерсън


Брой мнения : 137
Join date : 18.08.2010
Age : 27

Есенната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Есенната градина   Есенната градина I_icon_minitimeПон Сеп 20, 2010 7:06 am

Прекрасен ден в Андерсън. Птичките пееха, пчелите жужаха.....кой заблуждавам, въобще не беше прекрасен, беше отвратителен. Беше ми гадно, не се бях виждала с Люк от една седмица, защото замина някъде и нямаше да го има още една седмица. Реших да използвам неверочтно скучната си способност, ( да виждам бъдещето) защото си умирах от скука. Видях, че днес ще се запозная с една ученичка на име Елена Деруло, видях също, че ще се запознаем на любимото ми място " Есенната градина", за това хукнах с всички сили към нея.
Когато пристигнах момичето беше седнало на земята и се беше зазяпало някъде. " НИкаква реакция...Интересно" - помислих си аз. Момичето не отреагира на идването ми и се зачудих. Нямаше начин да не ме е чула, та ние вампирите можехме да чуваме на радиус на около няколко километра от нас, а и сигурно ме беше подушила или поне нещо такова.
- Здравей аз съм Виктория Андерсън, а ти Елена Деруло!- казах и момичето се обърна към мен и се стресна, сигурно си беше помислила как и знам името. Най накрая тя кимна и аз подадох ръка към нея, тя я огледа доста добре преди да я стисне. - Спокойно няма да те изям....Все още не съм стигнала до там, че да ям други вампири!- засмях се и изчаках да реагира!

П.П.: Оххх......Ели моля те постовете трябва да са минимум 6 реда. Съжелям, но.....
Върнете се в началото Go down
http://secret-worldofvamp.omgforum.net
Елена Деруло

Елена Деруло


Брой мнения : 28
Join date : 28.08.2010

Есенната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Есенната градина   Есенната градина I_icon_minitimeПон Сеп 20, 2010 7:28 am

Седнах на земята и се загледах в една пчела. Дочух стъпки , но не се обърнах да видя кой идва. Продължавах да гледам моята пчеличка. Това "същество" се приближи още повече към мен и ме поздрави.
- Здравей аз съм Виктория Андерсън, а ти Елена Деруло! - тя знаеше името ми. Това малко ме стресна и аз погледнах учудео към нея. После ми подадох ръка, но аз не помръдвах. Обходих я с поглед, но не подадох моята ръка.- Спокойно няма да те изям....Все още не съм стигнала до там, че да ям други вампири!
-Да, може би. - отвърнах аз. - Заначи... ами приятно ми е. - казах аз и се засмях. Хванах ръката й и се изправих. Погледнах я дружелюбно, но тя изведнъж започна да се гърчи от болки. Легна на земята. Следа малко се успокои и аз и подадох ръка.
-О, о! Извинявай! - започнах аз. - Още не мога да контролирам дарбата си. Много съжалявам. Дано си добре.
Върнете се в началото Go down
Виктория Андерсън
Директор
Виктория Андерсън


Брой мнения : 137
Join date : 18.08.2010
Age : 27

Есенната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Есенната градина   Есенната градина I_icon_minitimeПон Сеп 20, 2010 7:41 am

Толкова болеше, пак стоях на онази клада и тялото ми гореше, а най - лошото беше, че нямаше да се превърна във вампир, а сигурно щях да умра. Имах чувството, че вече умирам, но изведнъж болката спря. Мъчениято спря и видях как момичето ми подава ръка и се извинява.
-О, о! Извинявай! - започнах аз. - Още не мога да контролирам дарбата си. Много съжалявам. Дано си добре. - Не знаех какво да отговоря на момичето.
- Ъммм вече съм по - добре. - казах и мило. - Всъщност не знам какво стана, аз съм виновна, трябваше да го предвидя, не знам какво ми става напоследък. - Започнах. - Всъщност ти не беше взела решение да го направиш нали? Сигурно е било спонтанно, че да го предвидя!? - притесних се и Елена ме гледаше доста стреснато.
Върнете се в началото Go down
http://secret-worldofvamp.omgforum.net
Елена Деруло

Елена Деруло


Брой мнения : 28
Join date : 28.08.2010

Есенната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Есенната градина   Есенната градина I_icon_minitimeПон Сеп 20, 2010 7:49 am

Боже, ама съм и аз. Първата ми приятелка тук, а аз ще я вкарам в болница.
- Всъщност ти не беше взела решение да го направиш нали? Сигурно е било спонтанно, че да го предвидя!? - каза тя. Явно имаше дарба за видения, така че може да предвиди... ох , забравих, че става само ако съм решена да го направя.
- Ами, не... Аз, аз! - заеквах аз. - Ами аз съм такава. Появи се нещо ново и аз му обивам кефа. - казах това и после се засмях. Вики също се засмя.
- Кога започва учебнта година, знаеш ли? - попитах я аз, за да знам колко свободно време имам.
Върнете се в началото Go down
Виктория Андерсън
Директор
Виктория Андерсън


Брой мнения : 137
Join date : 18.08.2010
Age : 27

Есенната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Есенната градина   Есенната градина I_icon_minitimeПон Сеп 20, 2010 8:02 am

Харесваше ми, че това момиче ме възприемаше като ученичка, никой от учениците не се беше усмелявал да ми говори на Ти и това някакси ме полъска.
- Ами учебната година ще почне на 25 септември, за да могат новоприсстигналите да починат малко преди да ги затрупваме с уроци и домашни. - отвърнах на Елена. - Е какво смяташ за нашето училище или поне за това което си успяла да видиш до сега? - попитах изгаряща от любопитство. Исках да знам мнението на еднин ученик. - Но честно...Моля те! - помолих я да си изкаже истинското мнение.
Върнете се в началото Go down
http://secret-worldofvamp.omgforum.net
Елена Деруло

Елена Деруло


Брой мнения : 28
Join date : 28.08.2010

Есенната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Есенната градина   Есенната градина I_icon_minitimeПон Сеп 20, 2010 8:06 am

- Ами, готино е. Но аз съм видяла само стаята си. Не излизх до сега. - отвърнах й аз и се засмях. С Вики беше приятно. Тръгнахме да се разхождаме, а аз избягвах да я поглеждам, че пак може да стане проблем. Тя беше много дружелюбна. Но нещо ми размъти мислите. Тя каза "Е какво смяташ за нашето училище". Интересно ми беше защо го казва така. Нейното училище. Или пък на учениците, които са пристигнали преди мен? Или пък тя го възприемаше като свой дом. Тоест, всички го възприемахме така, но...
- Ти, кои часове посещаваш? - започнах аз леко прикривайки мислите си.
Върнете се в началото Go down
Виктория Андерсън
Директор
Виктория Андерсън


Брой мнения : 137
Join date : 18.08.2010
Age : 27

Есенната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Есенната градина   Есенната градина I_icon_minitimeПон Сеп 20, 2010 8:24 am

Засмях се звучно, беше ми приятно да ме мислят за ученичка, но се случайно я мернах в списъка за ученици за моите часова, демек и без това щеше да резбере.
- Ъммм...Не аз не съм ученичка....Преподавателка съм....По Човешки навици и по Ловуване. - Засмях се леко притеснено и преди да видя поредната стресираща физиономия я успокоих.
- Нее....Аз....Хареса ми, че ме помисли за ученичка, беше нещо като комплимент или поне аз така го приех. Никой друг ученик не се беше усмелил да ми говори на Ти и......- спрах да говоря. Е.....Ъммм искаш ли да отидем на лов. Всъщност ти на каква кръв си човешка или животинска? - попитах и се засмях.
Върнете се в началото Go down
http://secret-worldofvamp.omgforum.net
Елена Деруло

Елена Деруло


Брой мнения : 28
Join date : 28.08.2010

Есенната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Есенната градина   Есенната градина I_icon_minitimeПон Сеп 20, 2010 11:31 am

Значи е учителка, а? Е, не изглежда по-голяма от мен.
.....Ъммм искаш ли да отидем на лов. Всъщност ти на каква кръв си човешка или животинска? - попита ме тя. Побиха ме тръпки., но отвърнах:
- Човешка. Прекалено много обичам животните, за да ги обивам. А и свикнах, когато обих бившото си гадже. - наблегнах на "бившото си гадже". Думите ми прозвучаха страховито.
- Аха, значи... си си отмъстила. - попита ме Вики.
- Мда!!! Ами ти? С каква кръв се храниш?
Върнете се в началото Go down
Виктория Андерсън
Директор
Виктория Андерсън


Брой мнения : 137
Join date : 18.08.2010
Age : 27

Есенната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Характеристика на видовете   Есенната градина I_icon_minitimeВто Сеп 21, 2010 6:38 am

- Ами ти с каква кръв се храниш? - попита ме Елена.
- Ами животинска, прекалено много обичам хората, че да ги убивам! - отвърнах и се засмях. - Но не само това е причината....Не искам да гледам измъчените им лица до като им пия кръвчицата, а пък и без това веднъж започнеш ли няма спиране. Човешката кръв е като дрога и ако свикнем на нея и не си получим дозата следва нещо безумно- направих кратка пауза. - Но ти не си от онези обезумяли новородени, не ме нападна когато се доближих и това много ме учуди. Ти си някак......Незнам нямам думи просто. - споделих удивлението си. Това момиче беше толкова спокойно, че чак ме плашеше. Беше първи курс, беше млада и неопитна вампирка и точно за това не мога да си обясна как пазеше такова спокойствие. - Оууу съвсем забравих.....Ще ходим ли на лов? - толкова се бяхме отплеснали, че съвсем забравих за лова!
Върнете се в началото Go down
http://secret-worldofvamp.omgforum.net
Елена Деруло

Елена Деруло


Брой мнения : 28
Join date : 28.08.2010

Есенната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Есенната градина   Есенната градина I_icon_minitimeВто Сеп 21, 2010 7:04 am

Явно тя имаше обратно мислене на тема "кръв". Аз обаче от малка съм просто влюбена във животните и не искам да гледам как ги измъчвам. А откакто всички ми обърнаха гръб аз намразих човеците. Когато бях малка имах страхотни планове за бъдещето ми. Да уча, да завърша .... и такива. Но откакто станах вампир искам нещо повече .... кръв. По някаква необяснима за мен причина не искам кръв много след последното ядене. Има случеи, когато мога да се нахраня само веднъж за един ден. Това нещо, както разбрах от думите на Вики е неприсъщо на "човекоядците".
- Оууу съвсем забравих.....Ще ходим ли на лов? - попита ме тя.
- Добре, но как ще се храним?
Върнете се в началото Go down
Виктория Андерсън
Директор
Виктория Андерсън


Брой мнения : 137
Join date : 18.08.2010
Age : 27

Есенната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Есенната градина   Есенната градина I_icon_minitimeВто Сеп 21, 2010 7:26 am

- Всъщност ако искаш да ходим направо в трепезарията, за да не се разхождаме до гората и после до града, за да си търсим жертви. - предложих и тя комна. - А пък и без това в трапезарията има и животински и човешка кръв. - след като се изказах кимнах лекичко като, че ли на себе си. Изведнъж видях най - скъпото за мен дърво в есенната градина. Дървото беше моето и на Люк. Беше само наше, преди доста време си бяхме написали иницялите там. Пишеше "Люк + Вики" . Люк толкова ми липсваше, а беше минало само седмица откакто е заминал, но просто животът без него беше пуст, нямаше смисъл и.....Просто не можех да си го избия от главата. " Вики съвземи се за Бога" прошепна ми вътрешното гласче. Съвзех се.
- Е отиваме ли? - попитах Елена и тя кимна. - Изчакай малко, искаш ли да се състезаваме?- тя отново кимна, но по някакъв различен начин, беше някак си по-гордо. Затичахме се с всички сили към училището.
Върнете се в началото Go down
http://secret-worldofvamp.omgforum.net
Елена Деруло

Елена Деруло


Брой мнения : 28
Join date : 28.08.2010

Есенната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Есенната градина   Есенната градина I_icon_minitimeВто Сеп 21, 2010 9:32 am

Това беше един сравнително интересен ден. Да се запозная с Вики беше супер. Но откакто стана инцидеднта с дарбата ми се чудех - дали ако се погледна в огледалото и я използвам ще ме заболи? Разбира се това става само по приказките, но да си вампир в Андерсън си е една тотална приказка.
Така. Двете се запътихме към трапезарията, за да хапнем. Е, под запътихме нямам предвид отморителна разходка, а надбягване. Нямах много време да тренирам и за това не бях особено бърза, но Вики е ми бягаше повече от радиус в 1-2 метра, което си е супер.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Есенната градина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Есенната градина   Есенната градина I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Есенната градина
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Andersun Academy :: училище "Андерсън" :: Парка на училището :: Градината-
Идете на: