Andersun Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в ''Андерсън'', това не е обикновенно училище. Тук учат вампири, върколаци и мутанти. Приятно прекарване във форума
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Дъската на срама

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Хейли Андерсън
Директор
Хейли Андерсън


Брой мнения : 54
Join date : 19.08.2010

Дъската на срама Empty
ПисанеЗаглавие: Дъската на срама   Дъската на срама I_icon_minitimeЧет Сеп 02, 2010 2:55 am

Всеки провинил се ( няма значение дали е спамил или е нарушил някое друго правило) ще си намери името тука. При три предупреждения следва наказание , а ако и това не помохне - бан за поне 2 дена.Ако някой получи съобщение със спам или да пише тук или да ми прати ЛС. Надявам се темата да си остане все така празна.
П.П.: Наказанията ще са под формата на РП , тук ще се напише къде, колко реда и т.н.
Върнете се в началото Go down
Виктория Андерсън
Директор
Виктория Андерсън


Брой мнения : 137
Join date : 18.08.2010
Age : 27

Дъската на срама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дъската на срама   Дъската на срама I_icon_minitimeПон Сеп 13, 2010 2:25 am

Искам да помоля един човек ( Елена Деруло) да не праща покани за сайта си по ЛС!!!
Има си специална тема за това казва се " Станете ни приятели", ако нямате банерче и не знаете как да си направите, попитайте и ние ще ви помогнем, но мястото да рекламирате вашият сайт не е по ЛС!!!
Ако се повтори ще има последствия. (БАН)
Върнете се в началото Go down
http://secret-worldofvamp.omgforum.net
Виктория Андерсън
Директор
Виктория Андерсън


Брой мнения : 137
Join date : 18.08.2010
Age : 27

Дъската на срама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дъската на срама   Дъската на срама I_icon_minitimeЧет Сеп 16, 2010 1:35 pm

Предупреждавам всички потребители,които не са си направили герои, че ако не си направят срок от една седмица регистрацията им ще бъде изтрита.

Забележка: Имате време да си направите герои до 23 септември 24:00 часа!
Върнете се в началото Go down
http://secret-worldofvamp.omgforum.net
Елена Деруло

Елена Деруло


Брой мнения : 28
Join date : 28.08.2010

Дъската на срама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дъската на срама   Дъската на срама I_icon_minitimeСъб Сеп 18, 2010 1:03 am

Слушайте сега!
Членувам в още МНОГО сайтове и там съм пращала такива покани, но никой не го е считал за погрешно. Напротив - даже така си набавих геройчета в сайта. Като имате проблем, поне пишете някъде какво се счита за СПАМ!
Върнете се в началото Go down
Виктория Андерсън
Директор
Виктория Андерсън


Брой мнения : 137
Join date : 18.08.2010
Age : 27

Дъската на срама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дъската на срама   Дъската на срама I_icon_minitimeСъб Сеп 18, 2010 3:35 am

Първо....Нарушила си точка 6 от Правилата на форума: Спамът е категорично забранен
Второ..... Точка 7. която гласи: Рекламацията на Ваш сайт по ЛС (лично съобщение) е забранено, ако искате да го рекламирате имеме специална тема на име " Станете ни приятели" ....Туко що я добавих, за да не се бъркат и други като теб! И ако имаш нещо против за форума не е това темата в която трябва да го изкажеш....това е "Дъската на срама" и тук се пишат наказанията от админите и модернаторите! Не съм я заключвала, защото на повечето им е ясно, че не трябва да пишат тук, но явно ще трябва да я заключа. Което ми напомня, че получаваш още едно предупреждение!
Не подлежи на обсъждане!
Върнете се в началото Go down
http://secret-worldofvamp.omgforum.net
Виктория Андерсън
Директор
Виктория Андерсън


Брой мнения : 137
Join date : 18.08.2010
Age : 27

Дъската на срама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дъската на срама   Дъската на срама I_icon_minitimeПон Сеп 20, 2010 6:53 am

Ами това е малко шантаво, но получавам наказание ( от мен) , защото исках да покажа на една ученичка как да си оправи нещо и и' изпратих един сайт и т.н. ( демек спамих)
Такам еми значи бих изкала директор Хейли Андерсън да определи какво ми е наказанието, колко реда, къде и какво точно е то.
П.П.: Можете да пишете наказанията си дори и да водите някъде рп ( Важи и за учебните часове)!
Върнете се в началото Go down
http://secret-worldofvamp.omgforum.net
Хейли Андерсън
Директор
Хейли Андерсън


Брой мнения : 54
Join date : 19.08.2010

Дъската на срама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дъската на срама   Дъската на срама I_icon_minitimeПон Сеп 20, 2010 10:37 am

Ми то не е било нарочно , но все пак ОК ще те накажа щом настояваш хД.
Едно Рп в кабинета ми как ти се карам за нещо хД. НАли сме сетри все ще се скараме за нещо . Та да е дълго поне 15 реда.

П.П
И аз ще се включа , за да те улесня , но първия пост 15 реда ;пп

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дъската на срама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дъската на срама   Дъската на срама I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дъската на срама
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Andersun Academy :: Начало :: Начало-
Идете на: